tenorist hozzászólása:

Bakker duplával vágtunk vissza!!

WHEELING - READING
3 - 2

Jól kezdtük a meccset, a 3. percben Shane Bakker (David Makowski) révén megszereztük a vezetést.

A 13. percben megdupláztuk az előnyt David Gilbert (Riley Brace, Carter Rowney) találatával.

Ahogy az első harmadban mi domináltunk (12-5 lövési arány), úgy a második etapban a vendégek vették át az irányítást (11-3).

Ennek meg is lett az eredménye, mivel Cam Reid megszerezte a vendégek első gólját a harmad 5. percében.

Szerencsére nem hagytuk magunkat, és emberelőnyből Shane Bakker (Zach Yuen, Sahir Gill) visszaállította a két fás különbséget.

A harmadik harmadban már a második 5 perces büntetésünket kellett volna kivédekeznünk, de ez most nem sikerült, Adam Hughesman a 19. percben bevette a kapunkat, felzárkóztatva a vendégeket 1 gólra.

Szerencsére az utolsó két percben kitartott a védelem, és Palazzese kapus, így mi győztünk.

A kapuban Frankie Palazzese remekelt, 24/26 mutatóval hozta a győzelmet.

A meccs legjobbjai:
1. - Shane Bakker (2 gól)
2. - Franky Palazzese (24 védés/ 26 lövés)
3. - David Makowski ( 1 gólpassz)

Péntek este ismét vendégeskedünk, ezúttal az Evansville IceMen lesz az ellenfél.